Asayiş

41 Öğrenci Yemekten Zehirlendi! Tedavi Altına Alındı

Tekirdağ’da KYK yurdunda kalan 41 öğrenci yedikleri yemekten zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Kentte, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı yurtta kalan öğrencilerden 41’i, bulantı ve kusma şikayetinin ardından çağırılan ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Öğrencilerin yedikleri yemekten zehirlendiği ifade edilirken Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ile Candan Yüceer sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaparak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yüceer:” Tekirdağ’da KYK yurdunda kalan bazı öğrencilerimizin yedikleri yemekten rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını üzülerek öğrendim. Yetkililerden edindiğimiz bilgiye göre rahatsızlığı devam eden herhangi bir öğrencimiz yok. Öğrencilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Aygun ise:” Gençlerimiz, zehirleniyor. Tekirdağ KYK yurtlarında 41 öğrencimiz zehirlendi ise acilen denetim yapılmalı, şartnameye uymayanlara ağır cezalar verilmelidir. İnsan hayatı ile oynanamaz!” sözlerine yer verdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu