Çorlu

“40. Yıl Kutlaması”nda Doyasıya Eğlendiler

Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında, Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt 40 yıllık evli 40 çift için düzenlenen keyifli programda vatandaşlarla bir araya geldi.

Çorlu Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak amacıyla birbirinden güzel etkinlikler planladı. Bu etkinliklerden biri de “40. Yıl Kutlaması” adı altında düzenlenen 40 yıllık evli 40 çiftin yemekli eğlence programında Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ile bir araya gelmesiydi. 13 Şubat 2022 Pazar akşamı düzenlenen programa Yaşayan Çınarlarımız sosyal tesisine başvuruda bulunan 40 yıllık evli çiftler katıldı.

Unutulmaz 14 Şubat Programı

Geceye katılmaktan ve kendilerinin de hatırlanmasından çok mutlu olan vatandaşlar Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a teşekkür etmeyi ihmal etmediler. Nostaljik şarkılarla eski zamanları hatırlayan 40 yıllık evli çiftler bir yandan da Başkan Sarıkurt ile sohbet ederek unutulmaz bir gece geçirdiler.

“Sizlerden Çok Şey Öğreneceğiz”

Etkinlikte konuşan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Kıymetli büyüklerimiz, sizlerle bu akşam burada buluştuğumuz için çok mutluyuz. Tabii tüm özel günler gibi Sevgililer Günü de aslında bir vesile, bir bahane. Sevgimizi göstermek, anlamını dile getirmek için kutlanan özel bir gün Sevgililer Günü. Evlilik de çiftler arasındaki sevgiyi, saygıyı anlamlı kılan önemli bir müessese. Evlenmek, yuva kurmak emek isteyen, sabır isteyen bir şey. Bu konuda sizler gibi 40 yılı devirmiş büyüklerimizden öğreneceğimiz çok şeyler var.

“Yılda Bir Gün Değil Her Gün Sevelim”

Aslında bu akşam sizlerle buluşmamıza bahane olan Sevgililer Günü ancak ortak noktamız yılın bir günü değil her günü sevmek. Sevgimizi farklı şekillerde istediğimiz zaman ifade edebilmek. İstedik ki bu akşam anılarınıza bir yenisini daha ekleyelim. 40 yılı aşkınıza, sevginize bu akşam da biz ortak olalım. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz hiç bitmesin. Sevgililer Gününüz kutlu olsun. Keyifli akşamlar diliyorum.” dedi.

Yazar= Çorlu Belediyesi | Bülten

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu