Çorlu

4. Halk Ekmek Büfesi Hizmete Girdi

Çorlu’da yaşayan vatandaşların temel ihtiyaçlarına destek olabilmek amacıyla hayata geçirilen Çorlu Halk Ekmek projesinde dördüncü büfe de hizmete açıldı. Alipaşa Mahallesi Taşkent Caddesi üzerinde hizmet vermeye başladı. 200 gram ekmek 3,5 TL üzerinden satılıyor.

Çorlu’da faaliyet gösteren fırıncı esnafının ürettiği ekmeklerin satışa sunulduğu Çorlu Halk Ekmek büfelerinin dördüncüsü 11 Mayıs’ta Alipaşa Mahallesi Taşkent Caddesi’nde hizmet vermeye başladı.

Geçtiğimiz hafta Hatip Mahallesi’nde Mimar Sinan Caddesi üzerinde inşaat çalışmaları devam eden Çorlu Spor Salonu yanında, Hıdırağa Mahallesi’nde Fatih Caddesi üzerindeki Borsa Meydanı’nda ve Cemaliye Mahallesi Eski Çerkezköy 1. Sokak’ta bulunan Silahtarağa Muhtarlığı yanında hizmete başlayan halk ekmek büfelerinin sayısı günden güne artıyor.

Büfelerde satışa sunulacak ekmeklerin gramajı 200 gram olarak belirlenirken bir ekmek 3.50 TL’den satılıyor. Günlük olarak bir büfede ortalama 2.000 ekmek satışı gerçekleştiriliyor. Çorlu Halk Ekmek büfelerinde haftanın 5 günü boyunca 08.00-10.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında, hafta sonu cumartesi günleri ise 08.00 – 12.00 arasında satışa açılıyor.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu