Yaşam

4 Çocuk Annesi Kadından 45 Gündür Haber Alınamıyor

Kapaklı’da bir tekstil fabrikasında çalışan ve maaşını aldığı 10 Ekim günü oğluna çanta alacağını söyleyerek Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evinden ayrılan Fadime Bağrıyanık’ın eve dönmemesi üzerine eşi Halit Bağrıyanık, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu.

“ÇERKEZKÖY’DE GÖRÜLMÜŞ”

Eşinin depresyon ilaçları kullandığını ve psikolojisinin bozuk olduğunu belirten Halit Bağrıyanık, “Polise giderek kayıp başvurusunda bulundum. Polisler iki kere bulmuşlar. Ama eve gelmek istememiş. Beni arayan iki görgü tanığı da eşimi Çerkezköy’de Fatih Mahallesi’nde Fatih Camii’nin yanında ağlarken gördüklerini söylediler. Eşimle 25 senedir aynı yastığa baş koyuyoruz. 8 ve 12 yaşlarında iki kızımız, 18 ve 22 yaşlarında da iki oğlumuz var. Ben de çocuklarımız da eşimin eve dönmesini istiyoruz” dedi. 

“ÇOCUKLARININ BAŞINA DÖN”

Kötü niyet peşinde olmadığını belirten Halit Bağrıyanık, eşine “Ne korkacak ne utanacak bir şey var. Çocuklarının başına dön” çağrısında bulundu. 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu