Tekirdağ

30 Ağustos Zafer Bayramı Münasebetiyle Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunuldu

Başkomutanlık Meydan Muharebesi Zaferi’nin 101. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programı, Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başladı.

Düzenlenen Kutlama Programı’nda Valimiz Sayın Recep Soytürk, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Uğurlu ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.

Törene Valimiz Sayın Recep Soytürk’ün yanı sıra Tekirdağ Milletvekilleri Mestan Özcan, Çiğdem Koncagül, İlhami Özcan Aygun, Nurten Yontar, Selcan Hamşıoğlu, Cem Avşar, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Uğurlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, il protokolü, kurum müdürleri, siyasi partilerin il başkanları, şehit aileleri ve gazilerimiz ile basın mensupları katıldı.

 

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu