Tekirdağ

3 MAHALLEYE DAHA SPOR TESİSİ KURULUYOR

Süleymanpaşa Belediyesi,  2020 yılında başlattığı spor hamlesi kapsamında üç mahallede daha spor tesisleri, çocuk parkları, çay bahçeleri ve yürüyüş alanlarından…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi,  2020 yılında başlattığı spor hamlesi kapsamında üç mahallede daha spor tesisleri, çocuk parkları, çay bahçeleri ve yürüyüş alanlarından oluşan kompleksleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Zafer, Atatürk ve Çiftlikönü Mahallesi’nde inşa edilen tesislerdeki çalışmalar son aşamaya gelirken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, üç tesisteki çalışmaları da yerinde inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yüksel, “Zafer mahallemizde planladığımız çocuk oyun grubu, açık hava spor aletleri ve çay bahçesi ile vatandaşlarımıza hizmet vereceğimiz parkımızın tamamlanan çalışmalarını, Atatürk mahallemizde inşa ettiğimiz spor sahalarımız, çocuk oyun alanı ve parkımız ile Çiftlikönü mahallemize kazandırdığımız Şehit Gökçen Koşal Spor Tesisleri, Mahalle Konağı ve taziye evimizi ziyaret ederek, çalışmaları denetledik. Sosyal tesislerimizdeki hizmetleri yerinde inceleyerek, sohbet ettiğimiz mahalle sakinlerimizin talep ve beklentilerini dinledik. Şehrimize yeni bir çehre, çocuklarımıza ve gençlerimize sportif yaşam alanları kazandırdığımız projelerimiz Süleymanpaşa’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu