Çorlu

Ordulular Büyük Piknikte Buluşuyor

Çorlu Ordulular Derneği kuruluşunun 22. yılı münasebetiyle piknik şöleni yapacak. Dernek Başkanı Mutlu Kütük, konula ilgili yaptığı açıklamada, 22 yıldır…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu Ordulular Derneği kuruluşunun 22. yılı münasebetiyle piknik şöleni yapacak.

Dernek Başkanı Mutlu Kütük, konula ilgili yaptığı açıklamada, 22 yıldır Çorlu’da hemşeri derneği olarak faaliyetlerine devam ettiklerini söyledi.

Ergene İlçesi Ulaş Mahallesinde bulunan çamlık mesire alanında 22. yıl şerefine büyük bir piknik şöleni düzenlemek istediklerini belirten Kütük, ”Derneğimiz bölgede 22 yıldan bu yana faaliyette. 350 aktif üyemiz bulunuyor. Her yıl birbirinden değişil sosyal içerikli projeler üreterek üyelerimizle buluşturuyoruz” dedi.

Bu yıl da 29 Mayıs tarihinde, çamlık mesire alanında piknik şöleninde üyelerle ve katılan herkesle bir araya geleceklerini ifade eden Kütük, amaçlarının birlik, beraberlik ve kaynaşma olduğunu kaydetti.

Kütük, şölene yöresel ve sevilerek takip edilen sanatçıların da katılacağını dile getirerek, ”Piknik şölenimize sadece üyelerimiz değil, isteyen herkes katılabilecek. Halkımızın birlik ve beraberliği, birbirleriyle kaynaşmaları adına bu tür faaliyetlere önem veriyoruz. İsteyen herkesi de programımıza bekliyoruz” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu