Edirne

22 yıl hapis cezasıyla aranan hırsızlık şüphelisi yakalanarak, tutuklandı


Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Uzunköprü ilçesinde 22 yıl 7 ay 27 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 2 hırsızlık olayıyla ilgili aranan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Uzunköprü ilçesinde 22 yıl 7 ay 27 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 2 hırsızlık olayıyla ilgili aranan şüpheli, yakalanarak, tutuklandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri,  Uzunköprü ilçesinde aranan şahıslara yönelik yapılan araştırma ve takip sonucu 2 ‘bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık’ suçu ile 22 yıl 7 ay 27 gün kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan şüpheliyi yakalayarak, gözaltına aldı. İşlemleri sonrası adliyeye sevk edilen şüpheli, savcılıktaki ifadesinin ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu