Tekirdağ

2023 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı ilk Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında, Yeni Hizmet Binası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Ocak 2023 Dönemi Meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi. Toplantıda ayrıca Denetim Komisyonu seçimi yapıldı ve yapılan gizli oylama sonucunda Hüseyin Vasfi Güner, Tamer Yargı, Sebahattin Çalışkan, Metin Kanat ve Nizamettin Çoban Denetim Komisyonu üyeliğine seçildiler.

Başkan Albayrak, 2022 yılında meclis toplantılarının tamamına katılan meclis üyelerine teşekkür ederek birer hediye takdim etti. Toplantı öncesi meclis üyelerinin yeni yılını da kutlayan Başkan Abayrak, “Son derece uyumlu çalıştığımız 2022 yılını geride bıraktık. Tüm meclis üyelerimize emeklerinden ve alınan kararlarda gösterdikleri uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni yıllarını kutluyorum. 2023 yılının ilk meclis toplantısında alınan kararların Tekirdağımız için hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm Tekirdağ halkına da mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum” dedi. 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu