Ergene

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı, Uğurlu ve Başarılı Olsun

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yazılı bir açıklamada bulunarak, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması dileyerek öğrenci ve öğretmenlere başarılar…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yazılı bir açıklamada bulunarak, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması dileyerek öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Değerli Öğretmenler, Anne, Babalar ve Sevgili Öğrenciler. Öncelikle yeni eğitim ve öğretim yılımız hayırlı uğurlu olsun. Sevgili evlatlarımız, tatilde güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Yeni eğitim öğretim yılının hepimiz için hayırlı olması diliyorum.

Değerli öğretmenlerimiz, sizlerin de büyük bir heyecanla yeni eğitim dönemini karşıladığınızı biliyorum. Topluma hizmet veren her meslek saygındır. Ama bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır. Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak hazırlayacağınıza inancım tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

Son olarak değerli velilerimiz, gençlerimizin yetişmesinde öğretmenlerin olduğu kadar sizlerin de emeği vardır.  Hiçbir zaman unutmayalım ki, iyi bir toplum olmanın temeli ailede atılır. Eğitim öğretimin ayağından birinin de sizler olduğunu unutmayınız. Çocuklarımızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden de destekleyerek her zaman onların yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Bu duygu ve düşünlerimle 2022-2023 eğitim öğretim yılını kutluyor enerji dolu, sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmeniz dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu