Yaşam

2 Çocuk Babası 3 Aydır Kayıp! Hayatından Endişe Ediliyor

Çerkezköy’de yaşayan 2 çocuk babası 46 yaşındaki İsa Güneş’ten yakınları 3 aydır haber alamıyor. Kayıp ihbarından bulunan Güneş’in en son 1,5 ay önce Edirne’deki bir eczaneden ilaç aldığı tespit edildi.

Eşinden boşandığı, psikolojik sorunları olduğu ve alkol bağımlılığı nedeniyle de bir süre tedavi gördüğü öğrenilen İsa Güneş, yakınlarına hiçbir şey söylemeden geçtiğimiz 7 mayıs günü ortadan kayboldu. Kapaklı’da yaşayan ve tüm aramalarına rağmen ağabeyini bulamayan Alim Güneş, polis merkezine giderek kayıp ihbarında bulundu.

“HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ”

Ağabeyinden 3 aydır haber alamadığını beliren Alim Güneş, “Ağabeyim 10 yıl önce eşinden boşandı. 2 çocuğu var ancak onlarla da görüşmüyorlar. Psikolojik sorunları olan ağabeyim, bir süre de alkol bağımlılığı nedeniyle tedavi gördü.

Mayıs ayından bu yana kendisine ulaşamıyoruz. En son yaklaşık 1,5 ay önce Edirne’deki bir eczaneden ilaç almış. Hayatından endişe ediyoruz. Tanıyan, yerini bilen veya gören olursa lütfen polise bildirsin” dedi.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu