Tekirdağ

15-22 Nisan Turizm Haftası Münasebetiyle Vali Soytürk’e Ziyaret

Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Kültür ve Turizm Müdürlüğü personelleri ve turizm sektöründe faaliyette bulunan yetkililer, 15-22 Nisan Turizm Haftası münasebetiyle, Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kültür ve Turizm Müdürü Hacıoğlu, 15-22 Nisan Turizm Haftası münasebetiyle düzenlenecek etkinlikler hakkında Vali Soytürk’e bilgi verdi.

Ziyaret sırasında Vali Soytürk, Kültür ve Turizm Müdürü Hacıoğlu nezdinde tüm turizm çalışanlarının Turizm Haftası’nı kutlayarak  “Tekirdağ, sahip olduğu tarihi -kültürel mirası, doğal güzellikleri ve değerleriyle, turizm açısından farklı renk ve tatlar arayanların talep ettiği tüm özellikleri içinde barındıran zengin bir potansiyele sahiptir.

Tekirdağ Valiliği olarak bizler, bu denli önemli coğrafi ve kültürel mirasa sahip olan ilimizin tanıtımını en iyi şekilde yapmak için çalışmaktayız.“ dedi.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu