Asayiş

Cinsel İlşki ve 11 Farklı Suçtan Aranıyordu: Sahte Kimlikle Yakalandı!


Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ,(DHA) – TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy ilçesinde 12 ayrı suçtan aranması bulunan C.S., Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri tarafından sahte…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ,(DHA) –

TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy ilçesinde 12 ayrı suçtan aranması bulunan C.S., Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri tarafından sahte kimlikle yakalandı.

Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT ekipleri,  ‘uyuşturucu madde kullanmak’, ‘uyuşturucu madde imal etmek ve ticareti yapma’. ‘basit yaralama’, ‘reşit olmayanla cinsel ilişki’, ‘tafik güvenliğini tehlikeye sokma’, ‘büyükbaş hayvan hırsızlığı’nın da araları bulunduğu 12 suçtan aranması olan C.S.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

Jandarma  Veliköy Mahallesi’nde düzenlediği operasyonla C.S., üzerinde A.A.D. adına düzenlenmiş sahte kimlikle yakaladı.

Kendisini çevresine kaynakçı olarak tanıttığı belirtilen C.S., jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. (DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu