Ergene

Kardeş Şehir Radoviş’e Çocuk Parkı Kazandırıyoruz


Ulaş Çamlık alanında düzenlenen şölende dernek başkanı Hasan Şen ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Başkan Yüksel programda bir de konuşma…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ulaş Çamlık alanında düzenlenen şölende dernek başkanı Hasan Şen ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Başkan Yüksel programda bir de konuşma gerçekleştirdi.

 Trakya Kuzey Makedonyalılar Derneği yönetim kuruluna düzenlenen etkinlik nedeniyle teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Böyle güzel bir organizasyona katılan emek veren herkese teşekkür ediyorum. Daha önce de dile getirdiğim bir hususu bir kez daha tekrar etmek istiyorum.

İçerisinde bulunduğumuz Ulaş Çamlık Mesire Alanı Ergene Belediyesi’ne ait olmasına rağmen Orman Müdürlüğü ile ihtilaflı olduğumuz için hayata geçirmek istediğimiz projelerin yapılmasına izin verilmiyor.

Eğer bu sorunu aşabilirsek bu tip etkinliklere katılan hemşehrilerimize ev sahipliği yapacak alanları en kısa sürede kazandırarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 Makedonya’dan ilçemize göç eden hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu da sözlerine ekleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak Makedonya’nın Radoviş kenti kardeş şehrimiz. Meclis kararımızı geçtiğimiz ay almıştık.

Şimdi Radoviş’e bir çocuk parkı kazandırarak oradaki hemşerilerimize armağan edeceğiz. Bu park alanı ile ilgili olarak çalışmalarımıza başladık. En kısa sürede tamamlanması için gereken adımları atacağız” diye konuştu.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu